28
kwi

Poznaj piękno Tajlandii

Na całym świecie jest bardzo dużo fantastycznych miejsc. Ciężko w takim razie w niedługim tekście opisać najładniejsze atrakcje, bo to coś niemożliwego. I dlatego skupmy się bardziej na odkrywaniu niesamowitych miejsc na obszarze Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu w szczególności mocno się spodoba ten egzotyczny kierunek? No cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to stosunkowo nietrudna destynacja turystyczna.
Zapewne są prostsze państwa, na przykład Grecja, ale jeśli w rachubę wchodzi III świat, Tajlandia jest chyba najwspanialszym celem. Niezbyt drogo, bezpiecznie, a na dodatek można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Niesamowity jest Bangkok, zatem stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica świata. Przede wszystkim dzięki chińskim turystom. Niezwykła jest również wyspa Phuket – to chyba raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, chociaż pewnie mężczyźni szukający seksu będą uradowani.
źródło: studyintheusa.pl, http://ld-projekt.pl, www.freedomtravel.pl, modnezwierzaki.pl

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.